Tónování autoskel - autofólie ...


- Dodáváme a lepíme tónovací fólie na všechny typy vozů - používáme kvalitní autofólie zn. Bruxafol.Protisluneční ochrana

- Naše automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle tytpu až 75% infračerveného, tj. tepelného, a až 99,9 % ultrafifalového záření. Autofólie BRUXSAFOL účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.


Ochrana soukromí

- Prakticky všechny fólie zmenšují průhled dovnitř vozu při zachování průhledu z automobilu.


Bezpečnost a ochrana proti vloupání

- Všechny fólie snižují riziko úrazu střepinami při nehodách, bezpečnostní fólie poskytuje ochranu proti vloupání.


Kombinované fólie - BRUXSAFOL nabízí spojení bezpečnostních a protislunečních vlastností v jedné fólii.


Široký výběr BRUXSAFOL

- Od neutrální šedé přes bronzovou až po novou zelenou, v současné době již 15 autofólií na skladě.


Vyšší kvalita díky SPUTTERINGU

- BRUXSAFOL již při výběru polyesterů pro výrobu fólie se dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. BRUXSAFOL používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě "nastřelovány" do nosného polyesteru. Sputterovaná fóllie má absolutně stejnoměrný povrch neoddělitelně spojený s polyestrem, zatímco vady na povrchu napařované fólie následně vyúsťují v optické kazy, rozvrstvování a oxidaci.

UV-ABSORBER obsažený přímo v lepidle

- zajišťuje ochranu vlastního polyesteru. Lepicí systém PS garantuje vysokou pevnost a v chladných evropských klimatických podmínkách se rychle aktivuje a vysychá. Kvalitní vrstva proti poškrábání - zajišťuje dlouhodobě dokonalou viditelnost.


Instalace a záruky

- Skla vozidel jsou zpravidla více či méně vypouklá a různých tvarů. Pro dosažení maximálního účinku a perfektního vzhledu je nutné, aby fólie byly instalovány profesionálně vyškoleným odborníkem, který má pro každý montážní případ optimální instalační techniku. Záruky na vady fólie jsou poskytovány a garantovány dovozcem výhradně při instalaci autorizovaným montážním pracovištěm.


BRUXSAFOL montuje zadní sklo z jednoho kusu

- Fólie BRUXAFOL lze velmi dobře tvarovat aniž by byla porušena struktura, funkčnost či design fólie. Vytápění zadního skla není nijak omezeno.


Fólie BRUXSAFOL jsou atestovány

- Fólie jsou atestovány v ČR a státech EU.


Autosklo Chrudim - Topol 25, Chrudim. GSM: 728 824 603, 606 160 528. Kde nás najdete ? Přístupy: CNW:Counter